15untitled 416

Zuzana Vančurová (zpěv, kytary, flétny, perkuse)

Zuzanka je nejen kapitánkou, ale také srdcem Antikvartetu. Kvartetu vaří, celou kapelu zásobuje vlastními bylinnými elixíry a vůbec se stará o veškeré pohodlí všech členů, včetně toho hudebního. Rozděluje nám příslušné pěvecké party a sama si bere ty nejtěžší.


untitled 274

Magdalena Jungwirthová (zpěv, perkuse)

Madlenka je hnacím motorem skupiny. Stará se o to, aby byl Dušanův odkaz v podání Antikvartetu dobře viditelný. Zbývajícím členům dokáže rozdávat úkoly stejně dobře jako svým žákům ve škole. Na cédéčka se podpisuje převážně červenou fixou.


untitled 207

Tomáš Vávra (zpěv, kytara, housle, perkuse)

Hudební svět není pro Toma cizí. Můžete ho vídat na muzikálových pódiích a v jiných hudebních uskupeních. V Antikvartetu je benjamínkem a rychle se stal miláčkem publika. Díky jeho výšce si holky konečně můžou vzít podpatky a necítit se povýšeně. Snad nikdy ho neuvidíte ve špatné náladě.


untitled 83

Jiří Mašek (zpěv, kytary, baskytara, zvuk)

Původně studovaný fotograf, v současnosti profesí zvukař, je největším puntičkářem ze všech členů A4. Bez přísunu jídla vydrží 48 hodin. Při takové kombinaci vlastností hlavního kormidelníka si ostatní členové moc neodpočinou. S Jirkou je ale každá práce radost a tak si prostě ani nevšimnete, jak rychle šestihodinová zkouška utekla.