divadlo tabor maly sal 1

Tzv Malý sál (350 lidí) 

 divadlo tabor exterier 1

Divadlo Oskara Nedbala v Táboře

 

Šmoldas a přátelé v Nedbalkách 8.3.2018  v 19:30

Ivo Šmoldas + Jiří Holoubek + ANTIKVARTET Dušana Vančury  Nový pořad s Ivo Šmoldasem, s Jiřím Holoubkem, písničkářem,  zpěvákem a kytaristou Spirituál kvintetu a moderátorem Českého rozhlasu 2  a s příjemným čtyřhlasým hudebním seskupením, jehož zakladatelem a uměleckým vedoucím je dlouholetý člen Spirituál kvintetu - zpěvák, kontrabasista a textař Dušan Vančura  Účinkující:  Ivo Šmoldas,  Jiří Holoubek,  Dušan Vančura  a  Antikvartet ve složení:  Magdalena Jungwirthová – zpěv (soprán), perkuse  Zuzana Vančurová – zpěv (alt), perkuse  Štěpán Štrupl – zpěv (baryton), perkuse  Dušan Vančura – zpěv (bas), klavír, perkuse, um.vedoucí

Krásné a tradiční prostředí divadla Oskara Nedbala v Táboře jsme si opravdu vychutnali. Dokonalá místní aparatura, dokonalá světla, na jevišti dokonalé koncertní křídlo.Museli jsme být zkrátka taky dokonalí.

Divadlo bylo vyprodané až po druhý balkón, skvělí diváci, tříhodinové představení a ještě k tomu přídavek Skvělý Ivo Šmoldas, skvělý Jirka Holoubek, máme velkou radost, že nám to spolu s Antikvartetem tak dobře funguje. No, bylo to na MDŽ, možná by měli pořadatelé někde vyšetřit dvě kytičky pro naše kolegyně, ale není na nás, abychom to komentovali. Naštěstí Zuzka doma upekla srdce a vzali jsme si ho s sebou do šatny, zmizelo v cuku letu, takže sváteční náladu jsme si v zákulisí vytvořili sami, inaugurace neinaugurace. Řeknu vám, jsou situace, kdy by člověk chtěl na scéně raději něco říct, než zpívat, asi to k tomu zase spěje. Ale všechno dobré, rádi přijedeme zase, táborité!

 

Fotka uživatele Dušan Vančura.

Po koncertě 

Fotka uživatele Dušan Vančura.

 Zuzka upekla srdce

Fotka uživatele Dušan Vančura.

Fotka uživatele Dušan Vančura.

Fotka uživatele Dušan Vančura.

Fotka uživatele Dušan Vančura.

Fotka uživatele Dušan Vančura.