Pokládáme si za čest, že nás František Nedvěd pozval jako hosty na svůj narozeninivý koncert do velkého sálu pražské Lucerny. Prostor, kde hrály a zpívaly osobnosti jako Ema Destinnová, Maurice Chevalier, Louis Armstrong, Ella Fitzgeraldová, Glbert Bécaud, Mireille Mathieu, Benny Goodman nebo Jan Kubelík, je pro muzikanty něco jako posvátný chrám, působí na účinkující jako stimulující droga, a vy se tu můžete buď rozklepat trémou, nebo naopak ze sebe vyždímat to nejlepší, co ve vás je.

FN 70

Naše lucernová premiéra dopadla slušně, obstáli jsme - snad to nebude znít příliš troufale - se ctí, a potěšily nás i pochvalné komentáře našich spoluúčinkujících kolegů. Kromě Františka a jeho kapely Tie Break (Petr Kocman, Vojta Nedvěd, Milan Plechatý a Camilo Caller) a kromě Antikvartetu přišla pogratulovat i Zuzana Smatanová, slovenská pětinásobná Zlatá slavice. Bohužel nemohl přijít Wabi Daněk, která si den před tím nešťastně zlomil nějaká žebra a svou omluvu do telefonu sotva odsípal.

AQ na scéně

 Antikvartet poprvé na scéně Lucerny

Zuzka gratuluje

Gratulace Františkovi

Dušan v klobouku

Tequilla Pistolero a stetson spolu pěkně ladí

S kapelou

Při koncertě

AQ na scéně zezadu

Před vyprodanou Lucernou

D u klavíru

 Hrajeme Opuštěnej lokál

Publikum

 Publikum

Děkovačka

Závěrečná společná děkovačka

Společná

 Magdalena Jungwithová, Petr Kocman, František Nedvěd, Milan Plechatý, Zuzana Vančurová, Štěpán Štrupl, Dušan Vančura, Camilo Caller, Zuzana Smatanová, Vojta Nedvěd