Tato zpráva je Vám poslána na základě Vámi poskytnutých údajů firmě Oriflame nebo Vašemu Direktorovi Oriflame

Vážení přátelé!

 

Třetí ročník hudební série Večery S 2019 je minulostí a chystá se ročník čtvrtý. První koncert hudební série Večery S koncerty v Divadle U Kapličky 2020 začíná v pátek 24. ledna 2020 od 19,00 hodin. A hned při prvním koncertu se na jevišti setkáte s patronem IV. ročníku Večerů S Dušanem Vančurou, osobností české hudby z jihočeského Mirochova.

 

Divadlo U kapličky

 

Antikvartet - založil Dušan Vančura v roce 1962. Činnost skupiny byla brzy přerušena, neboť po krátké době část členů přešla do Spirituál kvintetu. Dušan v roce 2013 po padesáti letech nečinnosti soubor obnovil se svou ženou Zuzanou, Magdalenou Jungwirthovou a Štěpánem Štruplem. Antikvartet se tak vlastně s jistou nadsázkou stal druhou nejstarší skupinou u nás. Repertoár se pohybuje od klasické čtyřhlasé sborové literatury až k lidovým písním a ke spirituálům, které zpívá ve vlastních úpravách a s vlastními texty. Antikvartet jste mohli třikrát slyšet ve vyprodané Lucerně, v divadle Hybernia či několikrát na nádvoří zámku v Telči, navíc před rokem vydal své první album Všechno se jednou změní.

Kristína Dlouhá - je zpěvačka a talentovaná písničkářka, která se poslední dva roky soustředí především na působení v kapele Sem Tam. Dvakrát zvítězila v republikovém finále Dětské Porty, získala Internetovou Portu v Řevnicích a v roce 2014 získala 3. místo v Talentu Country Rádia. Vydala album Nač se hudby bát a můžete ji vidět hostovat s Nezmary či kapelou VoKoBere. Můžete se těšit na její samostatné vystoupení s vlastními písněmi.

Mirek Baldrych & Pavel Pazourek - Mirek Baldrych je písničkář s křehkou duší, rockovým výrazem a jasným hlasem. Průřez svojí tvorbou zaznamenal na albech Růžové sny, Ponocování a Lovci stínů. Žije a komponuje v Šestajovicích a v Bechyni. Příležitostně se objevuje v různých folkových a rockových seskupeních, skvěle souzní v duu právě s Pavlem Pazourkem. Mirek byl v několika semifinále Porty, ze které si vloni přivezl jedno z nejvyšších ocenění. Jeho přáním je, aby si jeho písničky mohlo poslechnout co nejvíce lidí. Právě připravuje své čtvté album Trilobit.

Je pro Vás připravený hudební mix s jasným záměrem, že Večery S jsou prostor pro jihočeské kapely a písničkáře. Je jich hodně, jsou zajímaví, ale moc se o nich neví. Večery S vás s nimi seznámí. Tak přijďte a objevujte.

Večery S koncerty v Divadle U Kapličky

 

Kdy: pátek 24. ledna 2020 od 19:00 hodin

Kde:  Divadlo U Kapličky, Husova 622/45, Č. Budějovice

ANTIKVARTET

(Dušana Vančury)

KRISTÍNA DLOUHÁ

(písničkářka, zpěvačka Sem Tam)

MIREK BALDRYCH & PAVEL PAZOUREK

(mistři zpěvu písní s křehkou duší)

Večery S budou pokračovat v pátek 21. února 2020 opět od 19:00.

Můžete se těšit na trojici účinkujících: Killa Fettu, Bohemiano a Eliška Kotlínová s kapelou.

 

Včas budete o všem informováni.

Předprodej vstupenek - městský rezervační systém CBsystem od 7.1.2020 do 23.1.2020

 

Další předprodej vstupenek od 7.1 do 23.1.2020:

prodejna hudebních nástrojů Melodie, U Černé věže 8, České Budějovice

 

PO - PÁ 9.00 - 17.00, SO 9.00 - 11.30; tel.: 775 592 195

cena na koncert 24.1.2020 v předprodeji 160,- Kč, na místě 200,- Kč

(Bezbariérový přístup, stolová či řadová úprava sálu a na baru dostatečný výběr!)